Renovácia športovej podlahy – ZŠ Nitra Renovácia športovej podlahy – ZŠ Nitra

Renovácia športovej podlahy – ZŠ Nitra

Odstránenie starej opotrebovanej vrstvy laku – aplikácia novej povrchovej úpravy Bona Športový systém. Použitý 1x Bona Sportive Priemer, 2x Bona SuperSport, vyznačenie hracích plôch Bona Sportive Paint. Spĺňajú certifikát EN 14904:2006, majú certifikát FIBA.

Drevené parkety clic – Dub super rustikálny jednolamelový Drevené parkety clic – Dub super rustikálny jednolamelový

Drevené parkety clic – Dub super rustikálny jednolamelový

Drevená dubová parketa Befag -Dub Bergen vision vo výraznom rustikálnom triedení dreva. Jednolamelová drevená dubová podlaha ošetrená prírodným olejom s kartáčovaným povrchom a štyrmi 4V drážkami po odvode dosky.

Drevená podlaha OnlyWood – trojvrstvová podlaha z masívneho dubu Drevená podlaha OnlyWood – trojvrstvová podlaha z masívneho dubu

Drevená podlaha OnlyWood – trojvrstvová podlaha z masívneho dubu

Drevená masívna podlaha vhodná na podlahové kúrenie s najlepším koeficientom prestupu tepla vo svojej triede. Podlaha z vrstveného masívneho dubového dreva sa vyznačuje vysokou stabilitou a ponecháva si všetky vlastnosti masívnej drevenej podlahy.

Drevené parkety Dub Superior – olej Natura, 4V špára, kefovaný povrch Drevené parkety Dub Superior – olej Natura, 4V špára, kefovaný povrch

Drevené parkety Dub Superior – olej Natura, 4V špára, kefovaný povrch

Drevená podlaha do moderného interiéru – drevená podlaha je vždy skvelé a ideálne riešenie či už sa jedná o moderné byty, rekonštrukcie. Drevo vždy navodí tú správnu atmosféru a pohodu.

Drevené parkety Dub Antque – olej Natural, 4V špára, kefovaný povrch Drevené parkety Dub Antque – olej Natural, 4V špára, kefovaný povrch

Drevené parkety Dub Antque – olej Natural, 4V špára, kefovaný povrch

Drevená rustikálna olejovaná podlaha a nábytok z IKEA. Ak zvažujete kuchynskú linku v bielom prevedení a neviete si predstaviť, ako bude vyzerať kombinácia s drevom – inšpirujte sa jednou z našich realizácií.

Drevené parkety Dub Antque – olej Brazil, 4V špára, kefovaný povrch Drevené parkety Dub Antque – olej Brazil, 4V špára, kefovaný povrch

Drevené parkety Dub Antque – olej Brazil, 4V špára, kefovaný povrch

Akú farbu drevenej podlahy zvoliť do interiéru? Poznáte to bledú/tmavú večná dilema - ak zvažujete kúpu tmavej drevenej podlahy – pozrite si pre inšpiráciu jednu z našich úspešných realizácií.

Dubová drevená parketa spoj klik, jednolamelové prevedenie, olej biely, 4V špára Dubová drevená parketa spoj klik, jednolamelové prevedenie

Dubová drevená parketa spoj klik, jednolamelové prevedenie

Drevená kliková podlaha pre rekonštrukciu mestského bytu v historickom centre. Máte problematický podklad a neviete si dať rady čo a akú podlahu zvoliť? Naša spoločnosť SVET DREVA je tu už od roku 2005, s dôverou sa na nás obráťte.

Drevená parkety masívny vrstvený Dub – olej SILVER, 4V špára, kefovaný povrch Drevená parkety masívny vrstvený Dub – olej SILVER

Drevená parkety masívny vrstvený Dub – olej SILVER

Nemáte radi klasické „medové odtiene“ podlahy a uvažujete nad zmenou? Potom práve pre Vás je ideálne zvoliť si odtieň podlahy v oleji Silver. Takáto podlaha je farebne ucelená a pôsobí dojmom surového dreva so striebristým nádychom.

Drevené parkety Dub Selekt jednolamelový, Olej povrch hladký Drevené parkety Dub Selekt jednolamelový, Olej povrch hladký

Drevené parkety Dub Selekt jednolamelový, Olej povrch hladký

Drevená podlaha v najčistejšom triedení Selekt je rozhodne podlaha určená do moderných interiérov. Toto triedenie pôsobí celistvým dojmom, dosky majú veľmi jemnú kresbu dreva, sú bez výrazných farebných odtieňov a obsahujú ojedinelé drobné hrčky.

Dub Rustikálny jednolamelový (hrčkový), povrch OLEJ Dub Rustikálny jednolamelový (hrčkový), povrch OLEJ

Dub Rustikálny jednolamelový (hrčkový), povrch OLEJ

Drevená podlaha v pestrom triedení Rustikal je rozhodne podlaha určená do všetkých typov interiérov. Toto triedenie pôsobí dominantným dojmom, dosky majú veľmi výraznú kresbu, dosky majú výraznejšie farebné rozdiely a obsahujú množstvo hŕč a ojedinele praskliny.

BerryAlloc drevené parkety Les Exclusifs – triedenie PURE BerryAlloc drevené parkety Les Exclusifs – triedenie PURE

BerryAlloc drevené parkety Les Exclusifs – triedenie PURE

Prémiové drevené podlahy BerryAlloc sú vďaka svojej konštrukcii vhodné na teplovodné podlahové kúrenie a zabudované elektrické kúrenie s výkonom max. 90W/m². Podlahy sú upravené vysoko odolným matným lakom s technológiou Ultimtec.

Drevená parketa kolekcia PROVENCE - Triedenie Antique, Olej Coal Drevená parketa kolekcia PROVENCE - Triedenie Antique, Olej Coal

Drevená parketa kolekcia PROVENCE - Triedenie Antique, Olej Coal

Drevené parkety z kolekcie PROVENCE sú podlahy so silným rustikálnym charakterom. Podlaha je vyrobená z masívneho dubového vrstveného dreva. Povrch podlahy je s hlbokou kefovanou štruktúrou a hrany podlahy sú ručne opracované.

Drevená parketa z kolekcie PROVENCE - Triedenie Antique, Olej Earth Drevená parketa z kolekcie PROVENCE - Triedenie Antique, Olej Earth

Drevená parketa z kolekcie PROVENCE - Triedenie Antique, Olej Earth

Aký povrch a farbu drevenej podlahy zvoliť to je najčastejšia otázka? Ak preferujete výraznú a priestoru dominujúcu podlahu pozrite si našu kolekciu drevených podláh PROVENCE. Podlahy sú ošetrené tvrdými voskovými olejmi.

Dubová parketa jednolamelová, triedenie Select (najčistejší výber dreva) Dubová parketa jednolamelová, triedenie Select

Dubová parketa jednolamelová, triedenie Select

Triedenie dreva Selekt je úplne najčistejším a najjednotnejším výberom (triedením) aké je možné pri drevenej podlahe zvoliť. Podlahy v tomto triedení sú cenovo náročné, no každopádne svojím vzhľadom aj výnimočné.

Drevené parkety Dub Trend – olej Natura, 4V špára, kefovaný povrch Drevené parkety Dub Trend – olej Natura, 4V špára

Drevené parkety Dub Trend – olej Natura, 4V špára

Drevená podlaha v triedení Trend (Rustikal) sa vyznačuje pestrou kresbou dreva s výraznými hrčami. Tieto podlahy sa tešia najväčšej obľube jednak pre svoj prirodzený vzhľad a tiež aj kvôli cenovej dostupnosti.

Drevená podlahy BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Authentique 01 Drevená podlahy BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Authentique 01

Drevená podlahy BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Authentique 01

Kolekcia drevených podláh BerryAlloc Essentiels ponúka 10 trendových farebných odtieňov, 3 rôzne rozmery dosiek a niekoľko typov triedenia dreva. Povrch je upravený matným lakom s jemnou kefovanou štruktúrou.

Drevená parkety masívny vrstvený Dub – olej Biely, 4V špára, kefovaný povrch Drevená parkety masívny vrstvený Dub – olej Biely, 4V špára

Drevená parkety masívny vrstvený Dub – olej Biely, 4V špára

Drevená dubová podlaha v triedení Superior povrchovo upravená bielym tvrdým voskovým olejom. Ak zvažujete podlahu s bielym nádychom táto povrchová úprava rozhodne stojí za zváženie.

Drevená parketa OnlyWood – Dub rustikálny 1 lamelový, OLEJ Brazil, 2V špára Drevená parketa OnlyWood – Dub rustikálny 1 lamelový, OLEJ Brazil, 2V špára

Drevená parketa OnlyWood – Dub rustikálny 1 lamelový, OLEJ Brazil, 2V špára

Prečo zvoliť práve olejovanú drevenú podlahu? Olej s voskom má mnoho výhod, medzi tie najväčšie patrí jednoduchá aplikácia a široká škála farieb. Rovnako aj renovácia drevenej olejovanej podlahy je menej náročná a jednoduchšia ako pri lakovanom povrchu.

Drevená podlaha BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Albatre Naturel 01 Drevená podlaha BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Albatre Naturel 01

Drevená podlaha BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Albatre Naturel 01

Drevená podlaha s lakovaným povrchom v bielom odtieni. Moderná podlaha určená pre všetky bytové priestory, má veľmi jednoduchú údržbu a vďaka špeciálnej matnej povrchovej úprave veľmi exkluzívny vzhľad.

Drevená podlaha BerryAlloc 14mm – Les Exclusifs Nature Authentique 01 Drevená podlaha BerryAlloc 14mm – Les Exclusifs Nature Authentique 01

Drevená podlaha BerryAlloc 14mm – Les Exclusifs Nature Authentique 01

Prémiová drevená podlaha BerryAlloc formát dosky XL Long (rozmer 14x164x1980mm). Prírodný odtieň dubového rustikálneho dreva obsahujúci hrče a zábehy bieleho dreva pôsobí veľmi elegantne v každom priestore.

Drevená podlaha BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Nature Pur 01 Drevená podlaha BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Nature Pur 01

Drevená podlaha BerryAlloc 11mm – Les Essentiels Nature Pur 01

Ak hľadáte úplne čistú a jednotnú kresbu dreva tak triedenie Pur je správna voľba. Podlaha pôsobí jednotným dojmom a je bez výrazných farebných odtieňov a bez hrčí. Vďaka svojej konštrukcii je ideálna na podlahové vykurovanie.

Drevená podlaha z masívneho vrstveného dubu 13,5mm, triedenie Superior Drevená podlaha z masívneho vrstveného dubu 13,5mm, triedenie Superior

Drevená podlaha z masívneho vrstveného dubu 13,5mm, triedenie Superior

Akú podlahu použiť pri rekonštrukcii domu – v tomto prípade zákazník zvolil miesto pôvodnej dlažby a drevenej mozaiky drevenú podlahu s kefovaným povrchom, 4V drážkou po obvode. Povrchová úprava Hard Wax Oil farba Natural.

Dub Bielený jednolamelový, Olej biely, 4V drážky Dub Bielený jednolamelový, Olej biely, 4V drážky

Dub Bielený jednolamelový, Olej biely, 4V drážky

Drevená kliková parketa jednolamelová (landhausdiele) s povrchovou úpravou bielený olej. Akú podlahu použiť na podlahové kúrenie – je vhodné použiť drevenú podlahu to sú najčastejšie otázky. Máme za sebou množstvo úspešných realizácii – obráťte sa na nás s dôverou.

Kliková drevená podlaha - Dub Sedliacky (jednolamelový), povrchová úprava OLEJ Kliková drevená podlaha - Dub Sedliacky (jednolamelový)

Kliková drevená podlaha - Dub Sedliacky (jednolamelový)

Ak si kladiete otázku ako vyzerá rustikálna drevená podlaha s hrčami, pestrou kresbou a zábehmi bieleho dreva – tak Vás možno práve inšpiruje jedna z realizácií firmy SVET DREVA.

Dub rustikálny 3 Lamelový, povrch kartáčovaný, Olej Šedý Dub rustikálny 3 Lamelový, povrch kartáčovaný

Dub rustikálny 3 Lamelový, povrch kartáčovaný

Čo je to trojlamelová drevená parketa – dá sa povedať že stará overená klasika. Dnes všetci vyžadujú veľké formáty podlahových dosiek – trojlamelové parkety sú dosky pozostávajúce z troch pásov drevených lamiel, ktoré vytvárajú nekonečný pásový vzor.

Drevené parkety klik, Dub rustikálny 3 Lamelový, povrch kartáčovaný a olejovaný Drevené parkety klik, Dub rustikálny 3 Lamelový

Drevené parkety klik, Dub rustikálny 3 Lamelový

Cenovo najdostupnejšia drevná podlaha dub rustikálny trojlamelový s kefovaným povrchom a úpravou tvrdý voskový olej. Ponúka všetky najlepšie vlastnosti dreva a pri inštalácii na teplovodné kúrenie vysoký komfort príjemného a teplého povrchu.

Drevená parketa veľkoplošná – Dub trojlamelový, polomatný LAK Drevená parketa veľkoplošná – Dub trojlamelový

Drevená parketa veľkoplošná – Dub trojlamelový

Najlacnejšia drevená podlaha dub rustikálny trojlamelový s povrchovou úpravou lak. Lakované podlahy si nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu či ošetrovanie a pri normálnej záťaži sa budete dlho tešiť zo svojej drevenej podlahy.

Drevená parketa Trio (3x dub), Triedenie Antique, Olej Coal, 4V špára + kefa Drevená parketa Trio (3x dub), Triedenie Antique

Drevená parketa Trio (3x dub), Triedenie Antique

Akú podlahu dať na chalupu, chatu či víkendový dom – inšpirujte sa našou úspešnou realizáciou. Drevo je citlivé na striedanie teplôt a vlhkosti, ak však stavbu permanentne temperujete nie je to pre podlahu žiadny problém.

Masívna dubová podlaha, povrchová úprava PURE (vzhľad surového stavu) Masívna dubová podlaha, povrchová úprava PURE

Masívna dubová podlaha, povrchová úprava PURE

Šedá drevená podlaha áno či nie – tento farebný trend je typický pre krajiny Beneluxu kde sa radí k veľmi populárnym trendom. Ak už nad tou to farbou rozmýšľate možno Vás práve inšpiruje naša realizácia.

Drevená kliková podlaha – BerryAlloc - NOBLE, triedenie Manoir, OLEJ + kefa Drevená kliková podlaha – BerryAlloc - NOBLE

Drevená kliková podlaha – BerryAlloc - NOBLE

Aplikácia olejov Hard Wax je vskutku jednoduchá a ak sa rozhodnete, že si podlahu povrchovo upravíte sami tak nami ponúkané oleje holandského výrobcu Overmat ponúkajú vysokú kvalitu a odolnosť povrchu - skladom máme až 13 odtieňov.

Drevená kliková podlaha – Befag, triedenie Nordic, OLEJ + kartáč Drevená kliková podlaha – Befag, triedenie Nordic

Drevená kliková podlaha – Befag, triedenie Nordic

Drevená jednolamelová podlaha s povrchovou úpravou olej a kefovaným povrchom v triedení Nordic. Triedenie Nordic je špecifické zábehmi beľového dreva s nepravidelným výskytom hrčí.

Drevená kliková podlaha – Befag, triedenie Nordic, LAK Drevená kliková podlaha – Befag, triedenie Nordic, LAK

Drevená kliková podlaha – Befag, triedenie Nordic, LAK

Drevená dubová jednolamelová parketa s povrchovou úpravou polomatný lak, hladký povrch. Podlaha vytvára jeden súvislý povrch bez drážok a štruktúrovaného povrchu.

Dubová parketa Dub triedenie rustic, UV OLEJ, 2V špára, kefovaný povrch Dubová parketa Dub triedenie rustic, UV OLEJ, 2V špára, kefovaný povrch

Dubová parketa Dub triedenie rustic, UV OLEJ, 2V špára, kefovaný povrch

Drevená klliková podlaha v rustikálnom prevedení montovaná celoplošným lepením o podklad. Kladiete si otázku ako namontovať drevenú klikovú podlahu – naše odporúčanie je jednoznačne ju prilepte.

Buk Natur 3-lamelový, povrch Olej Natural Buk Natur 3-lamelový, povrch Olej Natural

Buk Natur 3-lamelový, povrch Olej Natural

Bukové drevené parkety sú dnes už na ústupe ak však potrebujete zladiť farebne podlahu s už zariadeným interiérom môže Vás táto možnosť zaujať. Na výber je z povrchových úprav lak alebo olej.

Buk rustikálny 3 Lamelový, povrchová úprava LAK Buk rustikálny 3 Lamelový, povrchová úprava LAK

Buk rustikálny 3 Lamelový, povrchová úprava LAK

Bukové drevené parkety sú dnes už na ústupe ak však potrebujete zladiť farebne podlahu s už zariadeným interiérom môže Vás táto možnosť zaujať. Tieto podlahy sú cenovo najdostupnejšie.

Drevená kliková podlaha – fitness centrum Drevená kliková podlaha – fitness centrum

Drevená kliková podlaha – fitness centrum

Drevo má množstvo výhod vďaka čomu sa používa aj pre komerčné projekty ako fitnescentrum, telocvičňa, kultúrny dom. Má vynikajúce zvukovo izolačné vlastnosti, je antistatické a zdravotne nezávadné.

Drevená kliková podlaha – RealWood, triedenie Rustic, OLEJ biely, 4V špáry + kartáč Drevená kliková podlaha – RealWood, triedenie Rustic

Drevená kliková podlaha – RealWood, triedenie Rustic

Drevená kliková podlaha s povrchovou úpravou biely olej, 2V drážka po obvode, kefovaný povrch.

Exotická drevená podlaha Jatoba, 3 Lamela, LAK Exotická drevená podlaha Jatoba, 3 Lamela, LAK

Exotická drevená podlaha Jatoba, 3 Lamela, LAK

Exotické drevené parkety Jatoba v prevedení veľkoplošná drevená kliková parketa – trojlamela povrch hladký lakovaný.

Kahrs Artisan Collection - dubové dosky s ručne škrabaným povrchom Kahrs Artisan Collection - dubové dosky s ručne škrabaným povrchom

Kahrs Artisan Collection - dubové dosky s ručne škrabaným povrchom

Kolekcia drevených podláh s hobľovaným povrchom, veľmi pestrou kresbou dreva a výraznými prasklinami. Táto kolekcia dokonale imituje staré historické podlahy s dobovým opotrebením.

Kahrs drevená parkety, kolekcia Spirit Kahrs drevená parkety, kolekcia Spirit

Kahrs drevená parkety, kolekcia Spirit

Drevená podlaha hrúbky 10,2mm Kährs Spirit – dubová drevená parketa s povrchovou úpravou lak, 4V drážky po obvode s jemne kefovaným povrchom.

Kliková drevená parketa Dub Cottage 1-lamelový, 2V špára, Olej prírodný + kefa Kliková drevená parketa Dub Cottage 1-lamelový, 2V špára

Kliková drevená parketa Dub Cottage 1-lamelový, 2V špára

Akciová drevená dubová parketa – Dub Cottage jednolamelové prevedenie ponúka vynikajúci pomer kvality za dostupnú cenu. Parketa je povrchovo ošetrená voskovým olejom, povrch je kefovaný a na dlhej strane má doska 2V drážku.

Orech Americký 1 lamelový, povrch LAK Orech Americký 1 lamelový, povrch LAK

Orech Americký 1 lamelový, povrch LAK

Drevená veľkoplošná parketa z dreviny Americký Orech v prevedení jednolamelový vzor a povrchovou úpravou polomatný lak.

Parkety Dub-Dub-Dub, Triedenie Antique (Dub hrčový), Olej Natural 4V + kefa Parkety Dub-Dub-Dub, Triedenie Antique (Dub hrčový)

Parkety Dub-Dub-Dub, Triedenie Antique (Dub hrčový)

Aký je rozdiel medzi masívnou a masívnou vrstvenou podlahou? Vrstvené podlahy majú špeciálnu skladbu konštrukcie, ktorá zabezpečuje ich najlepšiu tvarovú stálosť – práve vďaka tejto konštrukcii sú vhodné pre stavby s podlahovým vykurovaním.

Drevené klikové parkety Dub Classic, hobľovaný povrch, olej natural Drevené klikové parkety Dub Classic, hobľovaný povrch, olej natural

Drevené klikové parkety Dub Classic, hobľovaný povrch, olej natural

Drevené klikové parkety u nás skladom za akciovú cenu – vo výraznom rustikálnom triedení, povrch štruktúrovaný kefami, po obvode podlahy 4V mikro drážky, povrchová úprava tvrdým voskovým olejom – farba Natural.

Drevené parkety Dub jemne dymený, hobľovaný + kefovaný povrch, olej natural Drevené parkety Dub jemne dymený, hobľovaný + kefovaný povrch, olej natural

Drevené parkety Dub jemne dymený, hobľovaný + kefovaný povrch, olej natural

Drevená podlaha so silným rustikálnym charakterom, podlaha s hrubým kefovaným povrchom, výrazné hrče a praskliny tmelené tmavým čiernym tmelom. Montáž drevenej podlahy na podlahové kúrenie plošným lepením.

Drevené parkety Dub Cotton PURE, pílený povrch + efekt starého surového dreva Drevené parkety Dub Cotton PURE, pílený povrch + efekt starého surového dreva

Drevené parkety Dub Cotton PURE, pílený povrch + efekt starého surového dreva

Kolekcia podláh Cotton Mill je špecifická svojím dizajnom – na doskách sú stopy po píle, povrch dosák je brúsený kefami, hrče a praskliny sú tmelené ručne, podlaha má výrazné V drážky dokončované ručne. Ide o dokonalú repliku - historická opotrebená podlaha.

Drevená podlaha Dub Canyon dymený, extra hrubý kefovaný povrch, ručne tmelený Drevená podlaha Dub Canyon dymený, extra hrubý kefovaný povrch, ručne tmelený

Drevená podlaha Dub Canyon dymený, extra hrubý kefovaný povrch, ručne tmelený

Drevená palubová podlaha Dub Cynon Double smoked povrchovo upravená prírodným voskovým olejom. Podlaha s teplým hnedým sfarbením s výraznou hrubou štruktúrou povrchu, ručné tmelenie hrčí a prasklín. Rozmer podlahy 15x190x1900mm.

Drevené klikové parkety Dub Classic, kefovaný povrch, olej natural Drevené klikové parkety Dub Classic, kefovaný povrch, olej natural

Drevené klikové parkety Dub Classic, kefovaný povrch, olej natural

Drevené veľkoplošné podlahy klik – montáž plávajúcim spôsobom na podložku, alebo montáž celoplošným lepením priamo o podklad. Triedenie a výber dreva Classic – sa vyznačuje výrazným rustikálnym charakterom podlahy, povrch je ošetrený tvrdým voskovým olejom v prírodnom odtieni.

Dubová masívna dubová podlaha – čisté triedenie Superior Dubová masívna dubová podlaha – čisté triedenie Superior

Dubová masívna dubová podlaha – čisté triedenie Superior

Drevené podlahy z masívneho vrstveného dubu (podlaha zložená z troch vrstiev tvrdého dubového dreva) si zachovávajú všetky vlastnosti masívnej podlahy. Vďaka svojej konštrukcii umožňujú bezpečnú montáž aj na podlahové vykurovanie.

Renovácia školskej telocvične – Lak Bona Super Sport HD Renovácia školskej telocvične – Lak Bona Super Sport HD

Renovácia školskej telocvične – Lak Bona Super Sport HD

Drevené podlahy a ich výhody použitia v telocvičniach – veľkou výhodou drevných športových podláh je jednoduchá možnosť ich renovácie. Podlahy je možné upraviť športovým lakom, ktorý zabezpečí ideálne podmienky pre športové aktivity v certifikovanej a požadovanej kvalite.

Kvalitná drevená kliková parketa za najlepšiu akciovú cenu Kvalitná drevená kliková parketa za najlepšiu akciovú cenu

Kvalitná drevená kliková parketa za najlepšiu akciovú cenu

Drevené klikové parkety Grabo Eminence v rozmere 13,5x160x1800mm – parkety skladom za akciovú cenu. Výber dreva v jemnom triedení rustikal (výber s hrčami, dosky neobsahujú biele drevo), podlaha má 2V drážku na dlhej strane, povrch olejovaný.