WPC terasa FOREST PLUS PREMIUM – Teak WPC terasa FOREST PLUS PREMIUM – Teak

WPC terasa FOREST PLUS PREMIUM – Teak

WPC drevo-plastové terasy (alebo aj kompozitné terasy) v sebe spájajú tie najlepšie vlastnosti plastu a dreva. Terasy z WPC sú vysoko odolné poveternostným vplyvom – netvoria sa na nich triesky – povrch je jednoliaty.

Drevo – plastová terasa WPC – Forest PLUS premium Cedar Drevo – plastová terasa WPC – Forest PLUS premium Cedar

Drevo – plastová terasa WPC – Forest PLUS premium Cedar

Aký materiál použiť na terasu či zimnú záhradu? Ideálne je vždy vsadiť na kvalitu, dizajn a prepracované detaily. Nechajte sa inšpirovať realizácia terasy - od spoločnosti našej spoločnosti SVET DREVA.

Terasové WPC dosky – plný profil Terasové WPC dosky – plný profil

Terasové WPC dosky – plný profil

Keď kladiete dôraz na dlhodobú životnosť a odolnosť terasy – je plný profil terasových dosiek jednoznačne tá najlepšia voľba. Terasa FOREST PLUS PREMIUM farba Teak – ponúka trendovú farbu s exkluzívnym žíhaným povrchom.

WPC Woodplastic terasové dosky – Forest MAX dekór Palisander WPC Woodplastic terasové dosky – Forest MAX dekór Palisander

WPC Woodplastic terasové dosky – Forest MAX dekór Palisander

WPC terasy Woodplastic v sebe kombinujú 60% drevnej zložky a 40% HDPE. Drevo-plastové terasy sú odolné poveternostným vplyvom, chlórovanej a slanej vode. Majú nasiakavosť len 1%, vysokú UV odolnosť a sú stálofarebné.

Umelá tráva vhodná na detské ihrisko Umelá tráva vhodná na detské ihrisko

Umelá tráva vhodná na detské ihrisko

Ak si už doma neviete dať rady s večne prerastajúcou trávou a burinou – nechce sa vám kosiť a potom všetko upratovať - nechajte sa inšpirovať. Výška prémiovej umelej trávy je 42mm - je mimoriadne hustá, odolná a príjemná aj na bosé nohy.

Terasa Twinson – Mlyny Nitra, dekór 503 hnedá - lieskový orech Terasa Twinson – Mlyny Nitra, dekór 503 hnedá - lieskový orech

Terasa Twinson – Mlyny Nitra, dekór 503 hnedá - lieskový orech

Terasa Twinson drevo-plast - dekór 509 šedá (dutý profil) Terasa Twinson drevo-plast - dekór 509 šedá (dutý profil)

Terasa Twinson drevo-plast - dekór 509 šedá (dutý profil)

Terasa Twinson - dekór 509 šedá - kameň Terasa Twinson - dekór 509 šedá - kameň

Terasa Twinson - dekór 509 šedá - kameň

Prémiové WPC terasové dosky Forest Plus farba Palisander Prémiové WPC terasové dosky Forest Plus farba Palisander

Prémiové WPC terasové dosky Forest Plus farba Palisander

Hľadáte bez údržbovú terasu – na ktorej si môžete užívať zaslúžený relax. Terasy z WPC materiálov nevyžadujú žiadne pravidelné ošetrovanie. Vďaka vynikajúcemu pomeru zloženia 60% dreva a 40% plastu ponúkajú z oboch materiálov to najlepšie.

Terasové dosky plný profil NATUR PLUS farba Teak Terasové dosky plný profil NATUR PLUS farba Teak

Terasové dosky plný profil NATUR PLUS farba Teak

Terasové dosky z WPC plný profil Natur Plus novinka roku 2021 – ponúka atraktívny povrch v štruktúre fládrového dreva a exkluzívne sfarbenie povrchu vďaka prídavnému vstrekovanému pigmentu. Prídavný pigment vytvára „žíhaný povrch“ nerovnomerné sfarbenie dosiek imitujúce skutočné drevo.

Luxusné WPC drevo-plastové terasy na mieru Luxusné WPC drevo-plastové terasy na mieru

Luxusné WPC drevo-plastové terasy na mieru

Prémiové WPC terasové dosky v plnom profile FOREST PLUS sú ideálna voľba pre terasy s prekrytím (kde je terasa extrémne prehrievaná). Terasy Terafest je možné použiť aj v zimných záhradách na záhradné chodníky, vyvýšené záhony – vďaka svojmu plnému profilu sú ľahko opracovateľné.

Prémiová WPC terasa Forest – farba Ceder Prémiová WPC terasa Forest – farba Ceder

Prémiová WPC terasa Forest – farba Ceder

Odolná terasa z WPC plného profilu pre komerčné priestory – komerčné priestory kladú omnoho vyšší dôraz na vysokú odolnosť a funkčnosť terasy. Plný profil terasy je tak prirodzenou voľbou – pre dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.

WPC terasa PROFIL TOP bez viditeľnej špáry WPC terasa PROFIL TOP bez viditeľnej špáry

WPC terasa PROFIL TOP bez viditeľnej špáry

Prémiový profil terasy TOP – dosky so špeciálnym profilovaním na bočných stranách, ktoré prekrýva konštrukčnú špáru (dilatáciu medzi doskami) – vďaka tomuto profilovaniu a montáži na skryté kotvenie docielime celistvú plochu terasy – bez rušivého pohľadu do jej konštrukcie.

Kvalitná WPC drevo-plastová terasa cena Kvalitná WPC drevo-plastová terasa cena

Kvalitná WPC drevo-plastová terasa cena

Bezúdržbová podlaha na terasu do zimnej záhrady či záhradného domčeku – to kde ju použijete je len na Vás. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu - pomer dreva a plastu ponúka z oboch materiálov to najlepšie. Plný profil zabezpečuje vysokú stabilitu, odolnosť a jednoduché opracovanie.

Odolná drevo plastová terasa pre komerčné priestory Odolná drevo plastová terasa pre komerčné priestory

Odolná drevo plastová terasa pre komerčné priestory

Materiál na terasu - letná terasa do cukrárne, kaviarne, reštaurácie ... potrebujete terasu pravidelne montovať a demontovať (musíte terasu na zimu odstrániť a na leto znovu zmontovať) – ponúkame jednoduchý systém montáže na hliníkových hranoloch s vodiacou koľajnicou – klip dosku prichytí matkou bez vŕtania do hranolu (neobmedzený počet cyklov).

Drevo-plastové plotové dosky cena Drevo-plastové plotové dosky cena

Drevo-plastové plotové dosky cena

Hľadáte aké dosky dať na plot - dosky ktoré nebudú vyžadovať žiadnu údržbu a vydržia dlhé roky. Vieme dodať materiál na mieru bez zbytočného odpadu – dosky je potrebné ukotviť skutkami do pripravenej oceľovej konštrukcie. WPC materiál ponúka dlhodobú trvácnosť, vysokú UV odolnosť a farebnú stálosť.

Exkluzívna umelá tráva Castor cena Exkluzívna umelá tráva Castor cena

Exkluzívna umelá tráva Castor cena

Umelá tráva – trávnik čo si nevyžaduje žiadnu údržbu – ak si proste chcete len užívať relax, chcete si vytvoriť príjemné miesto pre oddych či priestor detský kútik – umelá tráva ponúka príjemný povrch, ktorý sa neprehrieva a výborne odvádza dažďovú vodu.

Povrch k detskému domčeku z umelej trávy inšpirácie Povrch k detskému domčeku z umelej trávy inšpirácie

Povrch k detskému domčeku z umelej trávy inšpirácie

Ako správne pripraviť povrch pod umelý trávnik – nejde len o to umelý trávnik rozvinúť na holú zem, Ak chcete aby všetko fungovalo správne zvoľte správny postup – to že je to jednoduché svedčia fotky od nášho zákazníka – vytvorte deťom vlastné kráľovstvo.

Exkluzívny luxusný trávový koberec Daisy Exkluzívny luxusný trávový koberec Daisy

Exkluzívny luxusný trávový koberec Daisy

Kolekcie umelých kobercov ponúkajú aj luxusné rady, pri ktorých sa výška vlasu pohybuje až do výšky 40mm. Tieto umelé koberce je možné použiť nielen na plochách pri dome ale aj na strechách, balkónoch či lodžiách ...

Ideálny povrch na detské ihrisko za výhodnú cenu Ideálny povrch na detské ihrisko za výhodnú cenu

Ideálny povrch na detské ihrisko za výhodnú cenu

Trávnik na detské ihrisko – živý trávnik si vyžaduje starostlivosť, pravidelnú údržbu a nikdy ho v týchto podmienkach neudržíte v dobrej kondícii – preto je ideálne použiť umelú trávu, ktorá je príjemná aj na bosú nohu a nevyžaduje si žiadnu údržbu.

Umelý trávnatý koberec Rosemary Umelý trávnatý koberec Rosemary

Umelý trávnatý koberec Rosemary

Malé plochy predzáhradiek, terás, balkónov – umelý trávnik vyzerá veľmi presvedčivo a dokonale imituje skutočnú trávu. Dosiahnite prirodzený vzhľad živého trávniku 365 dní v roku bez zalievania a pravidelnej údržby.

WPC drevo-plastové plotové dosky na mieru farba Ceder WPC drevo-plastové plotové dosky na mieru farba Ceder

WPC drevo-plastové plotové dosky na mieru farba Ceder

Plotové výplne z WPC dosiek je možné objednávať v dĺžkach na zákazku od 1,3m do 3,6m čo umožňuje vyhovieť akejkoľvek požiadavke. Dosky je potrebné objednať s nadmierou na orezanie – presné orezanie treba realizovať na zákazke.